-
-
-
Naujienlaiškis
Susisiekite su mumis:
Recent Tours
Kenija vilioja nesibaigiančiomis laukinės gamtos platybėmis, kuriose vaikšto antilopės, žirafos ir zebrai – tai geriausios vietos ryškiems, įsimintinamiems safariams. Nairobis – ne tik Kenijos sostinė, bet ir didžiausias Rytų Afrikos miestas. Nuostabi gamta, parkai ir draustiniai teisėtai laikomi pagrindiniu šio miesto traukos objektu. Tai vienintelė vieta, kur taip arti nuo miesto galima stebėti liūtų, žirafų ir daugelio paukščių gyvenimą.
Didysis Rifto Slėnis – viena įspūdingiausių vietų Žemėje, Didžiojo Afrikos plyšio rezultatas. Pats apsilankymas šioje vietoje suteiks neišdildomų įspūdžių, nes panoraminiai vaizdai tiesiog gniaužia kvapą. Reta ekosistema sutelkta unikalioje Rifto slėnio gamtoje. Daugybė mineralinių šaltinių, išsiveržiančių į išorę, sudaro ištisus ežerus paviršiuje.Slėnio teritorijoje, neužimtoje ežerų, gyvena didelės žinduolių populiacijos, įskaitant juodąjį raganosį, Rotšildo žirafą, didįjį kudu, liūtus, leopardus ir laukinius šunis.
Masai Mara – spalvingiausia ir didingiausia laukinės gamtos draustinis, garsėjanti didžiosiomis katėmis, viso Didžiojo penketo atstovų buvimu ir didele paukščių įvairove. Parko pavadinimas kilęs iš garsios Afrikos masajų genties, gyvenančios šiose žemėse ir Maros upėje. Jis yra šalies pietvakariuose ir yra prijungtas prie Tanzanijos Serengečio rezervato, kuris iš tikrųjų yra Masai Mara tęsinys. Masai gentis gyvena greta laukinės gamtos, sugeba taip organizuoti savo gyvenimą, kad nekenktų aplinkai ir puikiai sugyventų su laukiniais gyvūnais. Todėl Masai Maroje jiems leidžiama statyti būstą ir auginti gyvulius.
Nakuru – ornitologinis rojus, kuriame gyvena daugiau nei 450 paukščių rūšių. Parkas užima apie 188 km2 ir yra aštuonių Didžiojo Rifto slėnio ežerų sistemos dalis. Nakuru gyvena daugiau nei pusantro milijono flamingų. Esant geram orui, ežere vienu metu gali susiburti per milijoną rožinių flamingų. Iš tolo jie atrodo kaip didžiulis rožinis debesis. Be paukščių parke galima stebėti ir tokius gyventojus kaip baltasis ir juodasis raganosis, zebras, karpos, buivolas, žirafa, Tompsono gazelė. Nakuru parkas labai patogus safariui, nes būtent čia galima pakankamai pamatyti gyvūnus iš arti ir padaryti geras nuotraukas.Longonot kalno nacionalinis parkas – stratovulkanas, esantis į pietryčius nuo ežero Naivaša Didžiojo Rifto slėnyje. Manoma, kad paskutinį kartą jis išsiveržė 1860 m. Jo pavadinimas kilęs iš masajų žodžio Olunon’oth, tai reiškia “daugelio spyglių kalnas” arba “stačios keteros”. Longonoto kalną saugo Kenijos laukinės gamtos tarnyba kaip nacionalinio parko dalį. Per teritoriją teka dvi upės: Mara ir Talek. Nepaklusnioje ir galingoje Marės upėje gyvena begemotai ir krokodilai. Šiaurėje ir rytuose prasideda papėdės, kur susikerta dygliuoti krūmai ir žemaūgiai medžiai. Užgesusio ugnikalnio kraterio vidinę dalį visiškai dengia tankus miškas. Čia galima sutikti buivolus, liūtus, leopardus, zebras, žirafas, įvairių veislių gazeles ir antilopes. Longonot kalno nacionaliniame parke taip pat gyvena daug plėšriųjų paukščių. 3,1 km pėsčiųjų takas eina nuo parko įėjimo iki ugnikalnio kraterio ir tęsiasi 7,2 km ilgio kraterį juosiančia kilpa. Įėjimas į Longonot kalno nacionalinį parką yra 2150 m aukštyje virš jūros lygio, o viršūnė yra 2780 m virš jūros lygio, iš čia atsiveria nuostabus vaizdas į Naivašos ežerą, kraterio ugnikalnį ir Didįjį Rifto slėnį.