-
-
-
Newsletter
Contact us:
Recent Tours
Travel programme
VYKSTANT Į KINIJĄ LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIAMS REIKALINGA VIZA, KURIA KELIAUTOJAI RŪPINASI SAVARANKIŠKAI (REKOMENDUOJAME KREIPTIS Į KINIJOS AMBASADĄ NE ANKSČIAU KAIP PRIEŠ 2 MĖNESIUS IKI KELIONĖS)!
1 day
- Arrival at Riga Airport.
- Check-in.
• Skrydis: Ryga – Stambulas.
• Atvykimas į Stambulą.
Day 2
• Skrydis: Stambulas – Pekinas.
• Pervežimas iš oro uosto į viešbutį (įskaičiuota į pervežimų ir ekskursijų paketą).
- Check-in.
- Recreation.
- Overnight at the hotel.
Day 3
• Ekskursinė išvyka „Dangiškosios ramybės vartai“ (papildomai apmokamas PRIVALOMAS mokestis už įėjimo bilietus ~ 9 $/asm.).
• Laisvas laikas pietums.
• Vykstame prie Didžiosios kinų sienos.
- After the tour, we return to the hotel.
- Recreation.
- Overnight at the hotel.
Tiananmenis yra ne tik Pekino, bet ir visos Kinijos širdis.
Liaudies asamblėjos rūmai, Nacionalinis muziejus, Mao Dzedongo memorialinis namas, Paminklas kovotojams už Kinijos žmonių išsivadavimą – unikalūs sovietinio monumentaliojo klasicizmo ir kinų rūmų stiliaus derinio pavyzdžiai. Įvykiai, palikę svarbiausią pėdsaką Kinijos istorijoje, vyko pagrindinėje šalies aikštėje, kuri, be jokios abejonės, yra viena ryškiausių sostinės įžymybių. Daugelį turistų vilioja ne tik galimybė nusifotografuoti tautinės simbolikos fone, bet ir kasdienė nacionalinės vėliavos pakėlimo ir nuleidimo ceremonija. Šiaurinėje aikštės dalyje yra „Dangiškosios ramybės vartai“ – įėjimas į Uždraustąjį miestą, beveik šešis šimtmečius uždarytas paprastiems žmonėms. Po restauracijos 1989 m. duris atvėrė Uždraustasis miestas ir Imperatoriškieji rūmai, tačiau iki šiol saugo daug paslapčių.
Vykstame link Didžiosios kinų sienos. Didžiosios kinų sienos Juyongguan forpostas buvo paskutinė kliūtis kelyje į sostinę, todėl buvo įtvirtinta ypač gerai. Čia galėsite pamatyti Mao Dzedongo autografą „Tas nėra tikras didvyris, kuris nesilankė Didžiojoje kinų sienoje“, ir aplankyti buvusį vadavietę, kareivines, taip pat vieno iš legendinių Trijų karalysčių eros Kinijos didvyrių šventyklą, o dabar karo ir turto dievybė – Guan Yu.
Day 4
- Check-out from the hotel.
• Ekskursija po Pekiną.
- Check-in.
- Recreation.
- Overnight at the hotel.
Didžiausias lamaistų budistų vienuolynas Pekine yra Yonghegong. Vienuolynas buvo pastatytas 1694 m. Iš pradžių jis buvo viena iš imperatoriaus rezidencijų. Šiandien šventykloje yra 6 metrų Tsonghawa statula. Prie išėjimo galima pamatyti sandalmedžio kalno atvaizdą su 500 Budos mokinių figūrėlėmis, pagamintomis iš aukso, bronzos, alavo ir geležies.
Vienas pagrindinių Pekino simbolių yra Tian Tan Dangaus šventykla – šventyklos ir vienuolyno kompleksas m. centrinis Pekinas, kuriame yra vienintelė apvalios formos šventykla, skirta simbolizuoti dangų. Įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Kompleksas buvo pastatytas 1420 m., Mingų dinastijos laikais, imperatoriaus Yong Le.
Day 5
- Check-out from the hotel.
• Ekskursinė išvyka „Vasaros imperatoriškoji rezidencija – Yiheyuan“.
- Free time.
• Vykstame į traukinių stotį.
• Kelionė greituoju traukiniu į Hangdžou miestą (papildomas mokestis už traukinio bilietą – 100 €/asm., apmokama kelionės metu, bet užsakomas iš anksto!).
• Pervežimas iš traukinių stoties į viešbutį (įskaičiuota į ekskursijų ir pervežimų paketą).
- Check-in.
- Recreation.
- Overnight at the hotel.
Viena iš trijų Kinijos Mandžiūrų valdovų vasaros rezidencijų, pastatyta imperatoriaus Qianlongo 1750 metais kaip dovana savo motinai. Imperatoriškojo parko ansamblis, elegantiškai apjungiantis tiek poilsio ir pramogų vietas, tiek didingas šventyklas ir oficialius pastatus. Pamatysime pastatą – Pekino operos lopšį, grožėsimės grakščiu Septyniolikos perlų tiltu, deivės Guanyin paviljonu, išgirsime daugybę pasakojimų iš paskutinės Kinijos valdovės – žiaurios ir gudrios Cixi gyvenimo. Kunminghu ežeras, ant kurio pastatyta rezidencija, yra didžiausias vandens telkinys Pekine. Didžiausia iš trijų jo dalių naudojama vandens kelionėms vasarą ir ledo pramogoms žiemą, dvi mažesnės – lotosams ir gėlavandeniams perlams auginti. Būtinai supažindinsime su perlų gamybos technologija.
Laisvas laikas, galimybė papietauti (papildomas mokestis).
Day 6
• Ekskursija po Hangdžou miestą.
- Free time.
- We return to the hotel.
- Recreation.
- Overnight at the hotel.
Pastatytas VI mūsų eros amžiuje, Hangdžou jau seniai pelnė vieno gražiausių Kinijos miestų šlovę. „Danguje rojus – dangiškoje Sudžou ir Hangdžou“, – sako sena kinų patarlė. Šiuo metu Hangdžou yra Zhejiang provincijos administracinis centras, kurios teritorijoje yra ir Šanchajus, tačiau išgarsėjo jis XII amžiaus antroje pusėje, būdamas Pietų Song dinastijos sostine. Daugelis poetų yra dainavę apie miesto grožį ir jo perlą Xihu ežerą, kur vyko dvi iš keturių klasikinių meilės istorijų. Nežengsite nė žingsnio nepaminėdami kokios nors istorijos ar legendos.
Supančio kraštovaizdžio grožio nustebintas IV mūsų eros amžiuje vienuolis Hui Li įkūrė šventyklą pavadinimu „Lingyinsi“ – sielos prieglobsčio šventyklą. Dabar tai yra šiaurinė Hangdžou dalis. Čia susipažinsime su nuostabiu kalnu, pamatysime Budos atvaizdą, taip pat daugybę uoloje iškaltų žmogaus sukurtų vaizdų – paskutinis iš jų datuojamas XIV a.
Arbata nuo seno buvo auginama vaizdingose Longjing kaimo kalvose, kurioms suteiktas garbės vardas „Garsioji Kinijos arbata“. Pasivaikščiosime po Dragon Well plantaciją, susipažinsime su subtiliausių arbatos lapelių rinkimo ir apdorojimo technologija bei išskirtinėmis žaliosios arbatos savybėmis.
Day 7
Išsiregistravimas iš viešbučio.
• Vykstame į Sudžou (trukmė ~3 val.).
• Ekskursija po Sudžou miestą.
• Po ekskursijos susipažinsime su kinietiško šilko gamyba.
- We head to the hotel.
- Check-in.
- Recreation.
- Overnight at the hotel.
VI amžiuje prieš Kristų Vu dinastijos valdovas įsakė pastatyti miestą, kuris būtų gražiausias pasaulyje. Taip atsirado Sudžou – rojiška vieta Žemėje. Miesto įkūrėjo He Lu vardas siejamas su mūsų pirmosios ekskursijos vieta – Tigro kalvu. Legenda byloja, kad būtent čia po valdovo palaidojimo staiga pasirodė baltas tigras, kuris tris dienas praleido ant jo kapo. Pamatysime daug įdomių vietų: Kvailių šulinį ir Išbandymo akmenį, Ilgaamžiškumo persiką ir Kardų tvenkinį. Kalvos viršūnę vainikuoja Yunyanta pagoda, kuri savo nuolydžiu primena Pizos bokštą.
Nuostabus švelnus klimatas užtikrino miesto klestėjimą. Šis regionas vadinamas „ryžių ir žuvies regionu“, be to, būtent čia smulkieji šilkaverpių vikšrai gali pagaminti dvigubai daugiau šilko siūlų nei bet kur kitur. Lankysimės Sudžou šilko fabrike Nr. 1, kur susipažinsime su šilko gamybos technologija bei unikaliais šilko siuvėjų darbais.
Day 8
- Check-out from the hotel.
• Tęsiame pažintį su Sudžou miestu.
• Vykstame į Šanchajų.
• Ekskursija po Šanchajų.
- We head to the hotel.
- Check-in.
- Recreation.
- Overnight at the hotel.
Sudžou – nėra panašus į jokius kitus Kinijos miestus, jo išvaizdą visiškai suformuoja vanduo ir sodai. XIII amžiuje Marco Polo, keliaudamas po Kiniją, pastebėjo, kad miestas yra panašus į jo gimtąją Veneciją. Tuo metu vietiniai gyventojai po miestą keliaudavo daugiausiai valtimis, o kiekvienas kvadratinis kilometras miesto aikštės turėjo iki 15 tiltų! Tačiau „Rytų Venecija“ ypač garsėja ne tik savo tiltais ir kanalais, kurių yra daugybė Jiangsu ir kaimyniniame Džedziange (mes tikrai juos pamatysime, bet už papildomą mokestį galėsime pasiplaukioti laivu) bet ir unikaliais pietiniais privačiais sodais. Mingo ir Čingo laikais turtingieji kinai pasistatė čia savo rezidencijas. Vienatvės sodas, nuolankiųjų valdininkų sodas, tinklų audimo meistro sodas yra įtraukti į UNESCO istorinių ir kultūrinių paveldo sąrašą, šie objektai yra turistų piligrimystės objektai. Pasivaikščiosime ir susipažinsime su kiekvienu klasikinio kinų sodo elementu. Vyksime turistiniu autobusu į Šanchajų (kelionės trukmė ~ 2 valandos).
Šanchajus – vienas iš jauniausių Jiangnan (Jangdzės upės deltos) miestų, tačiau be jokios abejonės, garsiausias ir greičiausiai augantis. Ir net jei greitos plėtros impulsas buvo liūdni įvykiai Kinijoje ir užsieniečių atvykimas į Kinijos teritoriją, rezultatas nenustoja visus šokiruoti. Praėjusio amžiaus pradžioje jis dažnai buvo vadinamas „Rytų Paryžiumi“, dabar – vienu labiausiai europietiškų Kinijos miestų”.
Day 9
- Check-out from the hotel.
• Ekskursinė išvyka „Pagrindinė Šanchajaus aikštė – Liaudies aikštė“.
• Laisvas laikas po ekskursijų.
- Check-in.
- Recreation.
- Overnight at the hotel.
Liaudies aikštė – pagrindinė Šanchajaus aikštė. Kadaise čia buvo įsikūręs hipodromas, „Jockey Club“ pastatas išliko iki šių dienų. 1995 m. šiaurinėje miesto dalyje buvo pastatytas naujas Šanchajaus vyriausybės pastatas, o aikštė buvo pertvarkyta. Gėlės ir fontanai, šešėliniai kampai Tautiniame parke, kurie užėmė dalį teritorijos, tapo mėgstamiausia vieta pasivaikščiojimams diena ir pasimatymams. Aikštėje buvo pastatyti unikalūs Miesto planavimo centro, Didžiojo teatro ir Šanchajaus muziejaus pastatai su keturiais aukštais su nuostabiomis senovės tapybos ir kaligrafijos kolekcijomis, nefrito ir bronzos dirbiniais, monetomis ir baldais. Išvykimas į Nefritinio Budos šventyklą.
Komplekso, pastatyto „Suna“ stiliumi, statyba buvo baigta 1928 m., Jame yra dvi nefritinės Budos statulos, atvežtos iš Birmos. Nuo 1983 m. Šanchajaus budizmo institutas buvo įsikūręs šventykloje, o nuo 1985 m. atnaujino sutrų, meditacijos ir budizmo ritualų paskaitos. Galbūt ir mums pasiseks pamatyti vieną iš šių ritualų.
Bundo (Vaitan) krantinę galima pavadinti pasaulio architektūros muziejumi. Jo pusantro metro atkarpoje yra kruopščiai išsaugoti 52 įvairių architektūros stilių pastatai: klasicizmo, gotikos, neoklasicizmo, baroko ir viena turtingiausių art deco pastatų kolekcijų pasaulyje. Krantinė prasidėjo nuo Huangpu sodo, kurio vartuose galima buvo pamatyti garsųjį ženklą „Šunims ir kinams be savininkų įeiti draudžiama“. Nanjinglu pėsčiųjų gatvė yra viena pagrindinių Šanchajaus prekybos gatvių. Kavinės, restoranai, parduotuvėlės ir parduotuvės, kur galėsite įsigyti visko – nuo nebrangių suvenyrų iki antikvarinių daiktų.
Day 10
• Ekskursinė išvyka į Zhujiajiao.
- We return to the hotel.
- Recreation.
- Overnight at the hotel.
Vakariniame Šanchajaus priemiestyje prie Dyanshan ežero, 50 km nuo miesto centro, yra Kinijai neįprasta vieta, vadinama Šanchajaus Venecija, senovinis miestas ant vandens – Zhujiajiao. Gražiais kanalais, trisdešimt šešiais lenktais akmeniniais tiltais su savo pavadinimu ir istorija, senoviniais grindiniais ir daugiau nei dešimčia tūkstančių namų, pastatytų Mingo (1368-1644) ir Čingo (1644-1911) epochoje, Zhujiajiao pakeitė čia egzistavusią gyvenvietę Trijų karalysčių laikais.
Zhujiajiao yra viena iš vietų, kurios istorija siekia 1700 metų, senovės Kinijos atmosfera joje išliko neįtikėtinai nepakitusi. Tai matyti visame kame: senovinėse gatvėse ir architektūroje, vietinių gyventojų papročiuose, miestietiškuose, būdinguose Kinijos pietryčiams, vandens peizažuose. Čia yra grožio, ramybės ir tylos karalystė.
Siauros gatvelės, istoriniai paminklai, senoviniai tiltai ir parduotuvės suteiks didelį malonumą visiems Zhujiajiao svečiams. Po šurmuliuojančio šiuolaikinio Šanchajaus gyvenimo, šis kaimišką autentišką žavesį išlaikęs senamiestis stebina lankytojus.
Day 11
- Check-out from the hotel.
• Ekskursija po Šanchajaus senamiestį.
- Transfer to the airport.
- Check-in.
• Skrydis: Šanchajus – Stambulas.
XIX amžiaus viduryje statant gyvenvietes, kuriose gyveno užsieniečiai ir galiojo jų valstybių įstatymai, Šanchajuje kinams gyventi liko tik nedidelis žemės plotas. Aplankysime senamiestį – Kinijos Šanchajų, kuriame yra prekybos rajonai, Miesto dievų šventykla ir pagrindinis traukos objektas – Džiaugsmo sodas („Yuyuan“), pastatytas XVI a. Kitas puikus privačių pietinių sodų pavyzdys susideda iš dviejų dalių – atviros (Lotoso tvenkinys, Paviljonas ežero širdyje, Devynių vingių tiltas) ir uždaros – rezidencijos. Pamatysime šeimininko namą ir darbo kambarį, moterų namo pusę, teatrą, susipažinsime su vizualinio erdvės išplėtimo būdais, pamaitinsime auksines žuveles tvenkiniuose.
Laisvas laikas, galimybė papietauti.
Sunku įsivaizduoti, kad prieš ketvirtį amžiaus rytiniame Hanpu-Pudongo upės krante buvo tik ryžių laukai ir vieno aukšto uosto pastatai. 2015 metais buvo baigtas statyti 632 metrų Šanchajaus bokštas – trečias pagal aukštį laisvai stovintis pastatas pasaulyje. Pasivaikščiosime apskrito oro taku, esančiu rajono centre, ir galėsime pasidaryti nuotraukas šiuolaikinės architektūros šedevrų fone: Šanchajaus perlo bokšto, Kinijos banko, Šanchajaus finansų centro, Jin Mao pastato ir kitų Pudongo dangoraižių. Toliau apžvalginės ekskursijos metu mūsų laukia Tūkstantmečio aikštė, su milžinišku saulės laikrodžiu, meno muziejais ir mokslo bei technikos muziejumi.
Day 12
• Atvykimas į Stambulą.
• Skrydis: Stambulas – Ryga.
• Atvykimas į Rygą.
Papildomai galite isigyti
Jei keliaujate trise, tuomet už trivietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis asmeniui (pagal užklausą, vietų kiekis ribotas) 25€
Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 350€
Traukinio bilietas į Hangdžou miestą (užsakomas ir apmokamas iš anksto!) 100€
Apmokama kelionės metu
Entrance tickets to attractions.
Turisto mokestis, kuriuo apmokestinami visi į šalį atvykstantys ir joje apsistojantys keliautojai. Mokesčio dydį nustato šalies vietos savivaldybės administracija (turisto mokesčio dydį patikslins kelionės vadovas kelionės metu)
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Sveikatos draudimas kelionės metu (PRIVALOMAS, keliautojai rūpinasi savarankiškai)
Svarbi informacija
Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!
VYKSTANT Į KINIJĄ LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIAMS REIKALINGA VIZA, KURIA KELIAUTOJAI RŪPINASI SAVARANKIŠKAI (REKOMENDUOJAME KREIPTIS Į KINIJOS AMBASADĄ NE VĖLIAU KAIP 2 MĖNESIAI IKI KELIONĖS)!
Please check the "Departures" section of our website 1-2 days before the start of your trip for the exact departure time and location
The tour leader can change the course of the programme
Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką
Turėsite laisvo laiko ar ne, priklausys nuo to, ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko
Singapūras – miestas, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23
m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė.
Manukan Island is one of the 5 islands that make up Tunka Abdul Rahman National Marine Park. Located just 5 km from Kota Kinabalu Marina, it is popular with tourists and locals alike, and not surprisingly, its palm-fringed, white-sand beaches are harmoniously blended with the clear seawater, which is home to a colourful array of fish of different colours and sizes. Manukan Island is the perfect place to swim and sunbathe in the warm South China Sea.
Return to Kota Kinabalu. Sightseeing tour of the city.
Kota Kinabalu (Malaysia) is the capital and main port city of Sabah, located on the South China Sea coast of the island of Borneo. The city is characterised by contrast and diversity, with Malay, Chinese and European architectural structures.
Kinabalu nacionalinis parkas- paplitęs aplink to paties pavadinimo kalną, kurio aukštis siekia ~ 4100 metrų. Tai yra vienas aukščiausių taškų Pietryčių Azijoje ir vienas iš pirmųjų nacionalinių parkų Malaizijoje. Kadangi didelėje augalų ir gyvūnų populiacijoje yra daugiau nei 4500 rūšių floros ir faunos, UNESCO įtraukė Kinabalu parką į savo sąrašą. Kelias į parką truks apie 2 valandas, pakeliui
sustosime Nebalu kaime, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į Kinabalu kalną. Čia galėsite nusipirkti suvenyrus, kuriuos rankomis pagamino vietiniai meistrai. Pasivaikščiojimas takais, nutiestais tarp
džiunglių, kartu su gaiviu kalnų oru ir gido pasakojimais apie keistus floros ir faunos atstovus, įskaitant 50 cm ilgio milžiniškus kirminus, musėdžių-lelijų, ragasnapių nieko nepaliks abejingų. O pasivaikščiojimas pakabintu tiltu, 30 metrų aukštyje, įkraus adrenalino ir pradžiugins. Parke taip pat yra karštų šaltinių, kuriuose gausu vandenilio sulfido. Juos atrado Japonijos kariškiai per Antrąjį pasaulinį karą ir jie buvo naudojami jėgoms atkurti po mūšių. Dabar kiekvienas gali maudytis šiuose gydomuose vandenyse. Ekskursijos pabaigoje pamėginsime parodyti jums nuostabiausią parko gyventoją – žydinčią rafflesia. Tai yra didžiausia gėlė planetoje, kai kurių egzempliorių ilgis siekia 1 metrą
skersmens, o masė yra daugiau nei 10 kg! Rafflesia neturi sezoniškumo ir žydi tik 4 dienas per metus, kad pamatytumėte jos žydėjimą jums turi labai pasisekti, ir visai tikėtina, kad sėkmė mums nusišypsos.
Balis – viena žaviausių ir populiariausių Malaizijos salyno Indonezijos salų, tikroji pasaka iš tikrųjų, nuostabi sala, padengta smaragdinių ryžių laukų terasomis, ir gvazdikėlių miškai, apipinti kvapniomis gėlėmis. Oro temperatūra saloje visus metus yra + 25–30 laipsnių, o jūros temperatūra +28 laipsniai. Pirmiausia keliautojus vilioja jo šviesi ir įvairi gamta, taip pat nuostabūs smėlio paplūdimiai su užburiančiu bangų garsu.
2025.06.30-2025.07.12 nuo 2622 Eur/asm. LIKO 1 VIETA 2025.07.18-2025.07.31 nuo 2331 Eur/asm. 2025.08.22-2025.09.03 nuo 2331 Eur/asm. Kelionės programa 1 diena • Atvykimas į Rygos oro uostą. • Registracija į skrydį. • Skrydis: Ryga – Stambulas (~18:50-23:15). • Atskridimas į Stambulą. 2 […]